Craiova meniu:

Universitatea Craiova - Fotbal Universitatea Craiova din Craiova

Craiova - Dinamo, derby-ul sferturilor in Cupa Romaniei12-01: Craiova - Dinamo, derby-ul sferturilor in Cupa Romaniei
Stiri din Craiova - Stiri din Rom´┐Żnia

Craiova face primul transfer al anului05-01: Craiova face primul transfer al anului
U Craiova a anuntat, vineri, primul transfer al anului la o zi dupa reunirea lotului in vederea reluarii pregatirilor. Ovidiu Bic de la Gaz Metan Medias, mijlocas central, va semna cu CSU Craiova pe patru ani si jumatate.
In acest sezon Bic a ... [ continuare ]

La multi ani, 2018!31-12: La multi ani, 2018!
Vine 2018! Un an cu doua aniversari pentru noi, suporterii Craiovei, una pozitiva, una negativa: 70 de ani de la infiintarea clubului; dar si 25 de ani de la ultimul trofeu castigat!
La multi ani tuturor suporterilor Universitatii Craiova! ... [ continuare ]

Dupa campioana de vara, si lidera si campioana de toamna ia bataita pe OZN-ul din Craiova!16-12: Dupa campioana de vara, si lidera si campioana de toamna ia bataita pe OZN-ul din Craiova!
Universitatea Craiova a castigat cu 2-1 meciul cu lidera clasamentului, echipa ardeleana CFR Cluj-Napoca, prin golurile inscrise de Alexandrii Baluta si Mitrita imediat inainte si dupa pauza. Clujenii au redus din diferenta, dar nu au mai putut egala ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Meciuri Craiova
Stiri din Craiova - Stiri din Rom´┐Żnia - Articole Adrian Trasca

Universitatea Craiova bate iar campioana! 3-1 cu Viitorul Constanta, dupa 2-0 in tur!02-12: Universitatea Craiova bate iar campioana! 3-1 cu Viitorul Constanta, dupa 2-0 in tur!
Min. 11, Ganea, ocazie mare pentru dobrogeni
Min. 32 Balutza rateaza dintr-o pozitie favorabila creata tot de el.
Min. 34, tot Ganea, LL putin pe langa
Min. 38, Mitrita, bara din sut de la distanta
Min. 39, singur cu porta ... [ continuare ]

Craiova castiga primul meci oficial pe noul stadion18-11: Craiova castiga primul meci oficial pe noul stadion
Victorie fara emotii pentru Universitatea Craiova, sambata seara, in partida cu Juventus Bucuresti, scor 3-1, la primul meci disputat de olteni pe noul stadion Ion Oblemenco.

U Craiova: Calancea - Datkovic, Tiago Ferreira, Briceag - M ... [ continuare ]

0-4, nu fu teatru!11-11: 0-4, nu fu teatru!
Desi multi se asteptau la un meci echilibrat, iar apoi "macar la un gol, acolo", Slavia Praga a castigat categoric amicalul cu Universitatea Craiova, scor 4-0.
Raportul de forte a fost clar in favoarea cehilor, dar nu a fost corect din partea ... [ continuare ]

Pagina curenta: 1 / Total articole: 72
Navigare la pagina:  [ 1 ]   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
Pagina precedenta Pagina urmatoare

Stiri / articole din orasele: Antalya Austin Belgrad Berceni Bruxelles Bucuresti Budapesta Chiajna Craiova Drobeta Turnu-Severin Galati La Valetta Lausanne Leicester Madrid Milano Nyon Pitesti Ploiesti Roma Sighisoara Voluntari Zalau