Craiova meniu:

Universitatea Craiova - Fotbal Universitatea Craiova din Craiova

Craiova revine de la 0-2 cu Dinamo şi putea câştiga în prelungiri16-09: Craiova revine de la 0-2 cu Dinamo şi putea câştiga în prelungiri
Universitatea Craiova a remizat, scor 2-2, în partida disputată sâmbătă seară, pe stadionul “Municipal” din Severin, în fața rivalei Dinamo Bucureşti, contând pentru etapa a 10-a din Liga I.

“Câinii” au de ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Stiri Universitatea Craiova
Stiri din Craiova - Stiri din România

AC Milan a aterizat la Craiova26-07: AC Milan a aterizat la Craiova
AC Milan a aterizat, în această seară, pe aeroportul din Craiova, cu puțin mai mult de 24 de ore înaintea meciului cu CS U Craiova, care va avea loc la Severin și va putea fi urmărit ÎN DIRECT și ÎN EXCLUSIVITATE la Digi ... [ continuare ]
Stiri din Craiova - Stiri din România - Stiri de la digisport.ro

Lotul Milanului deplasat pentru meciul cu CS Universitatea Craiova25-07: Lotul Milanului deplasat pentru meciul cu CS Universitatea Craiova
Vincenzo Montella deplasat miercuri la Craiova un lot format din 20 de jucatori, in care se regasesc urmatorii:
Portari: Antonio Donnarumma, Gianluigi Donnarumma, Storari
Fundasi: Abate, Antonelli, Calabria, Conti, Gomez, Musacchio, Rod ... [ continuare ]

Craiova - AC Milan in turul 3 preliminar din Europa League15-07: Craiova - AC Milan in turul 3 preliminar din Europa League
Universitatea Craiova si-a aflat, joi dupa ora 14:00, adversarul pe care le va intalni in turul 3 preliminar al Europa League. Aceasta este AC Milan, Campioana a Europei de 7 ori! ... [ continuare ]

Universitatea Craiova debuteaza cu dreptul in noua editie de campionat14-07: Universitatea Craiova debuteaza cu dreptul in noua editie de campionat
Oltenii au depasit in meciul considerat pe teren propriu la Severin pe CSM Poli Iasi, cu 2-0, prin golurile marcate de Baluta si Gustavo.

Baluta a deschis scorul cu trei minute inaintea pauzei cu o lovitura de cap din centrarea lui Iva ... [ continuare ]

Program Liga 107-07: Program Liga 1