Craiova meniu:

Universitatea Craiova - Fotbal Universitatea Craiova din Rom�nia

Gaz Metan Mediaș – „U“ Craiova, scor 3-2, în Liga I15-09: Gaz Metan Mediaș – „U“ Craiova, scor 3-2, în Liga I
Victorie spectaculoasa obtinuta de Gaz Metan Medias, sambata seara, pe teren propriu, in fata celor de la U Craiova, scor 3-2, intr-un meci din etapa a 8-a a Ligii 1. ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Stiri Universitatea Craiova
Stiri din Medias - Stiri din Rom�nia

Craiova demoleaza pe dinamo, 1-0, 2-0, 3-002-09: Craiova demoleaza pe dinamo, 1-0, 2-0, 3-0
Universitatea Craiova a invins net pe dinamo cu 3-0 si a urcat pe podium. Golurile au fost marcate de proaspatul venit Kolici si de Mitrita (doua in repriza a doua).
Prima repriza a fost echilibrata, dar castigata de olteni la ultima faza, Ko ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Meciuri Craiova
Stiri din Craiova - Stiri din Rom�nia - Articole Adrian

Craiova da 5 goluri in deplasare28-08: Craiova da 5 goluri in deplasare
Universitatea Craiova a invins cu 5-1 pe FC Voluntari pe stadionul "ne-a puiu", dupa ce la pauza a condus cu 4-0. Repriza a doua a fost una de conservare a rezultatului si fortelor, iar dupa ce ilfovenii au redus din diferenta din penalty, Craiova si ... [ continuare ]
Stiri din Voluntari - Stiri din Rom�nia

U CRAIOVA - LEIPZIG 1-1, rezultat mare pentru olteni16-08: U CRAIOVA - LEIPZIG 1-1, rezultat mare pentru olteni
U Craiova și Leipzig au terminat la egalitate, scor 1-1, în manșa a 2-a din turul III preliminar al Europa League. Echipa din Bundesliga avanseaza in playoff cu scorul general de 4-2. Craiova este eliminata pentru al doilea an consecutiv dupa un s ... [ continuare ]
Stiri din Craiova - Stiri din Rom�nia

Dunãrea Cãlãrasi - Universitatea Craiova 1-3, prima victorie din acest sezon12-08: Dunãrea Cãlãrasi - Universitatea Craiova 1-3, prima victorie din acest sezon
Universitatea Craiova a reusit prima victorie in acest sezon, desi a participat deja la 3 competitii, campionat, supercupa si Liga Europa. Fu 3-1 la Cãlãrasi, dupã un meci desfasurat in plinã caldura, temperatura oficiala fiind 32 de grade si pro ... [ continuare ]
Stiri din Cãlãrasi - Stiri din Rom�nia - Articole Adrian

Programul etapei a 5-a din Liga 110-08: Programul etapei a 5-a din Liga 1
Liga Profesionista de Fotbal a anuntat, vineri seara, programul meciurilor etapei cu numarul 5 din noua editie de campionat. Luni, 20 august, de la ora 21.00, U Craiova - CS Concordia.

Celelalte meciuri:

Vineri, 17 augus ... [ continuare ]
Stiri din Bucuresti - Stiri din Rom�nia

RB Leipzig - Universitatea Craiova, pe TVR108-08: RB Leipzig - Universitatea Craiova, pe TVR1
Pentru al doilea an consecutiv, Universitatea Craiova a nimerit impotriva celui mai puternic adversar posibil in cupele europene. Maine seara, de la 19, 30, ora României, TVR1 transmite partida tur dintre ocupanta locului 6 in Germania, RB Leipzig, ... [ continuare ]

Pagina curenta: 1 / Total articole: 65
Navigare la pagina:  [ 1 ]   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Pagina precedenta Pagina urmatoare

Stiri / articole din orasele: Antalya Austin Belgrad Berceni Bruxelles Bucuresti Budapesta Cãlãrasi Chiajna Cluj Napoca Constanta Craiova Drobeta Turnu-Severin Galati Kastamonu Kristiansand La Valetta Lausanne Leicester Leipzig Madrid Medias Milano Nyon Pitesti Ploiesti Randers Roma Sighisoara Togliatti Voluntari Zalau