[ Categoria Meciuri Craiova ]
[ Data: 2018-08-04 ]
[ Localitatea Craiova ]
[ Tara Rom´┐Żnia ]

4710 Site-ul www.UniversitateaCraiova.ro implineste astazi 17 ani de activitate! Initial pe un alt domeniu, www.craiova-maxima.com, site-ul este cel mai vechi al Campioanei Unei Mari Iubiri si a fost martor al unor intamplari care nici in cosmaruri nu apareau. In prezent, renasterea din 2013, cu primul trofeu adus la Craiova dupa un sfert de veac, Cupa Romaniei, da sperante de mai bine pentru viitor. In acest moment, sunt 4444 articole sau stiri in site! Sa continuam? ;-)

Nota actuala: 9 (din 1 note acordate) - Acorda o nota!

Comentarii
Nu exista comentarii in baza de date!
Nu puteti scrie comentarii pentru ca nu sunteti logat!

Alte titluri din aceeasi categorie

12-08: Dunãrea Cãlãrasi - Universitatea Craiova 1-3, prima victorie din acest sezon
Universitatea Craiova a reusit prima victorie in acest sezon, desi a participat deja la 3 competitii, campionat, supercupa si Liga Europa. Fu 3-1 la Cãlãrasi, dupã un meci desfasurat in plinã caldura, temperatura oficiala fiind 32 de grade si pro ... [ continuare ]
[ Autor Adrian ]
Din categoria Meciuri Craiova

09-08: RB Leipzig - Universitatea Craiova 3-1
Leipzig sta numai in jumatatea noastra si are ocazie dupa ocazie. Dintr-a 6-a deschide scorul, 1-0 in minutul 25, dupa un corner.
Craiova ajunge aproape de careul german in minutele 35 si 36, dar fara a pune in pericol poarta gazdelor.
... [ continuare ]

04-08: 17 ani! Sa continuam ?
Site-ul www.UniversitateaCraiova.ro implineste astazi 17 ani de activitate! Initial pe un alt domeniu, www.craiova-maxima.com , site-ul este cel mai vechi al Campioanei Unei Mari Iubiri si a fost martor al unor intamplari care nici in cosmaruri nu ap ... [ continuare ]

03-08: Inca nu am batut pe nimeni!
Universitatea Craiova nu a reusit sa castige niciun meci dintre cele 4 din actualul sezon, desi, cu exceptia Supercupei, a avut adversari considerati inferiori ca valoare, dovada fiind clasamentul editiei precedente de campionat, precum si rezultatel ... [ continuare ]

02-08: Scrisoare de la patron
Mihai Rotaru, principalul finantator al echipei U Craiova din Liga 1 Betano, a reactionat intr-o scrisoare deschisa dupa inceputul slab al sezonului pentru echipa din Banie.